Hitzordua udal teknikariekin edo Udalbatzako kideekin

Informazioa

Zer da, zertan datza?

Hitzordua eskatzea udal teknikariekin edo Udalbatzako kideekin.

Nork eskatu ahal du?

Edozeinek.

¿Noiz eskatu daiteke?

Edonoiz.

Eskaera eredua

Non tramitazen da?

  • Aurrez aurre:
    • Herritarren Arreta Zerbitzua. Udaletxea, beheko solairua
    • Avenida Cristóbal Murrieta 6, 48980 SANTURTZI 
    • Ordutegia: astelehenetik ostiralera, 7:30etatik 15:30etara. De lunes a viernes de 7:30 a 15:30 
  • Telefonoz: 010 Santurtzitik bertatik egindako deietarako. 944 20 58 00 beste deietarako.
  • E-posta bidez: sac@santurtzi.eus
  • Posta arrunta: Posta-bulegoen bidez.

Argibideak

JARRAIBIDEAK (barne erabilera)
  1. Arloko bilera-agendaren analisia
  2. Eskatzaileari erantzuna, adieraziz, behar denean, bilearren lekua, data eta ordua.
  3. Eskaria eta aurkeztutako dokumentazioa dagokion sailera bidali.

Prezioa

Udalak kostua oso-osorik egiten du bere.

Prozesuaren edo ebazpenaren epea

Aurreikusitako epea: Berehala.

Aurkeztu beharreko agiriak

  • S001 Eskari-orri orokorra
  • Posta elektroniko edo telefono bidezko eskarien kasuetan, eskari-orri orokorrean eskatutako datuak eman beharko dira.
  • Jorratu beharreko gaiari buruzko azalpen laburra ematea gomendatzen da, hitzordua prestatu eta errazteko helburuz.
  • Eskatzaileak egoki iritzitako beste edozein dokumentu.

Ardura daukan unitatea

Udala - Saila guztiak

Dokumentazioa

Izapide honen hirugarren pausuan honako dokumentazioa erantsi behar da:

  • Besteak

Legezko informazioa

Lege-esparrua

Santurtziko HAZa arautzeko Udal Ordenantza Art. 56

Oharrak

HAZean bete beharreko prozedura

  1. Arloko bilera-agendaren analisia
  2. Eskatzaileari erantzuna, adieraziz, behar denean, bilearren lekua, data eta ordua.
  3. Esaktria eta aurkeztutako dokumentazioa dagokion sailera bidali.

Oharrak

  • Presazko gaien kasuan, edo adina edo desgaitasun arrazoiengatik interesuna ezin denean joan bilera egiteko adierazitako lekura, HAZen izango da bilera hori.
  • Interesdunak bilera egiteko adierazitako lekura joatea beharrezkotzat jotzen ez duenean, telefonoz edo web-hitzaldi bidez egin ahal izango da, eta orduan, Administraziotik noiz deituko zaion adieraziko da (data eta ordua).